Yaşam

Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik 2 aylık ayrılıktan sonra barıştı

Oyuncu Ahmet Kural, mart ayında evlilik hazırlıkları yaptığı avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile 4 yıllık ilişkisini noktalamıştı. İlgisini bitirdiğini sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamayla duyuran oyuncudan sevindirici haber geldi.

barış yaptılar

İlişkilerine bir baht daha kazandıran çift barıştı. Kız arkadaşıyla teknede çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Ahmet Kural, ilgilerini kalp emojisi koyarak sürdürdükleri haberini verdi. Çiftin Marmaris’te tatil yapan fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

MART AYINDA GİTTİLER

Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik, Mart ayında Instagram hesaplarından yaptıkları ortak açıklamayla ayrılacaklarını duyurarak, “Herkese merhaba, ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Yaşanan büyük felaketin ardından ana gündemimiz bağ kurmak olmalı. Yaralarımızı birlikte saralım. Bundan daha değerli bir ajandamız olamaz. Ülkemizin bu ağır ve hassas gündemini elimizde tutuyoruz. Gereksiz yere meşgul etmemek adına ortak açıklama yapma kararı aldık. 4 yıldır devam eden ilgimizi dostluk ve saygıyla noktalama kararı aldık. Herkesin bu karara ve sonrasındaki sürece saygı, duyarlılık ve anlayışla yaklaşacağına inanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu