Yaşam

Babam ve Oğlum filmindeki başarısıyla tanınan Ege Tanman delikanlı oldu! Değişikliği ve pozları dikkat çekti

Küçük yaşta oyunculuğa başlayan ve Babam Oğlum, Bez Bebek, Çocuk, Leyla ve Mecnun gibi projelerdeki başarılı performansıyla tanınan Ege Tanman, genç bir çocuk oldu. Genç yaşta gösterdiği başarı ile ün yakalayan oyuncu, değişimiyle de gündeme geldi.

SON DURUM DİKKAT ÇEKTİ

Babam ve Oğlum filmindeki ağlama sahneleriyle gönülleri fetheden Tanman, Instagram hesabından sık sık fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. 24 yaşına giren oyuncu, uzayan boyu ve sakalıyla dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan Tanman, takipçilerinden tam not alıyor.

BABAM VE OĞUL FİLM İÇİN NASIL SEÇİLDİ?

Genç oyuncu Ege Tanman, “Baba ve Oğul” filmine babası sayesinde seçildiğini belirterek, şunları söyledi: “Eski fotoğrafları karıştırırken babamın Çağan Irmak’a çekim sırasında attığı e-postaya ulaştım. Baba ve Oğul cast süreci.Abimin asistanı babamı aradı ve bizi görüşmeye davet etti.Görüşme sonrası her şey çok güzel geçti ölçülerim alındı ​​ama bir süre sonra arayıp benimle çalışamayacaklarını söylediler. Bu projeyi canı gönülden istediğimiz için oynayacak arkadaşın ezber sorunu vardı o yüzden yine ben seçildim.Ardından bir hafta Hasibe Eren ile senaryoyu ezberledik.Çekim anlarında, tüm ekibin doğallığı, Çağan abinin samimiyeti ve usta oyuncularla oynamanın keyifli ciddiyeti ile ortaya çıkan bu tür işler çok sevdiğim ve örnek aldığım Çağan Irmak’a ve tüm emeği geçen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. yardımcı yıldızlar ve set personeli f.”

İşte Ege Tanman’ın son hali…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu