Yaşam

Kanser tedavisi gören sunucu Armağan Çağlayan, program yaptığı YouTube’a veda etti.

Sosyal medyadan hayranlarını üzen bir haber vererek akciğer kanseri olduğunu açıklayan Armağan Çağlayan, program yaptığı YouTube’a veda ettiğini duyurdu.

Çağlayan, “Geçenlerde yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde kitle tespit edildi ve bugün yapılan tetkikler sonucunda kitlenin büyük ihtimalle kanser olduğu ortaya çıktı. Çalışmak benim için en önemli motivasyon çünkü. Beni hayata bağlayan hep oldu. Lafı daha fazla uzatmadan işimin başına döneceğim” dedi.

Çağlayan’ın lenfinden parça alınarak biyopsi için gönderildi. Hastalığın lenf bezlerine yayılmadığının müjdesini veren oyuncu, 30 Kasım’da ameliyat oldu ve ameliyat sonrası Instagram hesabından son durumuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Çağlayan’ın açıklaması şöyle:

“4,5 saat süren bir ameliyat geçirdim. Yoğun bakımdan odama geldim. Ameliyat sırasında yapılan Frozen Patoloji sonucunda kitlesel kanser saptandı. Ama neyse ki doktorlarım beni takip ettiler ve hastalığımı çok erken bir aşamada yakaladılar. Çalışmayı hiç bırakmayacağım, biraz dinlendikten sonra ‘Sana Söyleyeceklerim Var’ turu ile Gebze, Bartın, Zonguldak, İstanbul ve Ankara’da olacağım. Dualarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Herkese sevgi ve saygılar.”

56 yaşındaki Çağlayan, son paylaşımıyla hayranlarını üzdü:

“Bu fotoğraflar dün yaptığımız son YouTube çekiminden. Şubat ortasına kadar izleyebilecekseniz ama dün son kez çektik. YouTube’a veda etme zamanı…. “Doktorunuzun işini azaltın, kendinize biraz zaman ayırın” dedi… Şimdiye kadar YouTube programlarımıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz… Başka kanallarda ve başka maceralarda görüşmek dileğiyle… Teşekkürler herşey için çok teşekkür ederiz… Minnettarız…”

Instagram’daki bu gönderiye bakın

Armağan Çağlayan (@armagancaglayancom) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu