Haber

Muhalefetin “Kafasını Kesmekle” Tehdit Edilen Adamın Fotoğrafı Yayınlandı

Batman’da bir sokak röportajında ​​’kafalarını kesmekle’ tehdit eden İsmail Cevher Kasımoğlu’nun elinde tabancayla fotoğrafı ortaya çıktı.

Batman’da verdiği bir sokak röportajında ​​’Erdoğan’a dokunurlarsa kafanızı keserim. Biz Hizbullah’ız. ‘Cihada hazırız’ sözleriyle muhalif siyasetçileri tehdit eden İsmail Cevher Kasımoğlu’nun elinde silahla fotoğrafı ortaya çıktı.

Fotoğrafta Kasımoğlu’nun da Türk bayrağı var.

Batman’da seçimlerle ilgili bir sokak röportajında ​​mikrofonu uzatılan İsmail Cevher Kasımoğlu, ‘Kemal Kılıçdaroğlu mu yoksa Erdoğan mı’ sorusuna ‘Erdoğan’ yanıtını verdikten sonra muhalif siyasetçilere hakaretler yağdırdı ve ölümle tehdit etti. Kasımoğlu şu ifadeleri kullandı:

Biz Müslümanız. Erdoğan’a dokunurlarsa kafalarını keserim. Biz cihada hazırız. Kim devlete hıyanet ederse kâfirin oğlu kâfir olur. Onlar kafir. Kökleri de kâfirdir. onlar Ermeni. Kılıçdaroğlu kimdir? Ermeni oğlu Ermenidir. Kızıl saçlılardan biridir. Akşener kimdir? Obur kim? Hepsi Yahudi tohumlarıdır. Biz cihatçıyız. Onların da kafasını keseceğiz. Ayaklarını hizalamalarına izin verin. Aslında, çok az şey kaldı. Neredeyse herkesin burada özgürce dolaşmasının zamanı geldi. Git Allah’ın kanunlarına göre yaşa. Adı nedir (Barış Atay)? O köpek bir köpeğin oğlu. Muharrem İnce de ‘Tarikatları, cemaatleri kaldıracağım’ dedi. sen ona dokun hepinizi keserim Barış Atay gelsin cemaatleri kapatsın! Biz Hizbullah’ız. Hizbullah’ın Kuran’da geçtiğini biliyor musunuz? Biz onlarız.’

Kasımoğlu, Batman Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında gözaltına alındı.

haberakcakent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu