Haber

TÜGVA: Vakfımız hakkında bilgi alan Ramazan Aydoğdu hapis cezasına çarptırıldı.

Türkiye Gençlik Vakfı’na (TÜGVA) ait verilerin sosyal medyada yayınlanmasına ilişkin dava Ramazan Aydoğdu hakkında karara bağlandı.

TÜGVA’DAN AÇIKLAMA

TÜGVA’dan yapılan açıklama şöyle: “Vakfımıza Ekim 2021’den bu yana sistematik olarak saldırı ve iftiralar atılıyor. Sanık Ramazan Aydoğdu isimli şahıs, terör suçlarından ayrı yaşayan tanınmış bir gazetecidir. vakıf ile paylaşıldı.

Sosyal medyada temellerimizi yıpratmaya yönelik alçakça saçmalıklarla dolu iftiralara hiçbir zaman sessiz kalmadık, susmayacağız, susmayacağız. Vakur ama tavizsiz duruşumuz sayesinde TÜGVA’ya atılan bütün iftiralar beyhude olmaya devam ediyor.

HAPİS CEZASI

Açtığımız davalar sonucunda Ramazan Aydoğdu isimli şahıs bilgi edinme suçundan 1 yıl 8 ay, yalanlama kabahatinden 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. İlk günden itibaren saçmalığın değil, Hak kazanacak dedik. Gerçek kazandı. Türkiye’nin bugünü ve geleceğinin sorumluluğunu üstlenerek iftiralarla gece gündüz çalışan bu gençleri yok edemeyeceklerini, aksine daha da güçlendireceklerini kamuoyu ile gururla paylaşıyoruz. TÜGVA bu milletin milli teşkilatıdır. Nesillerin uzunluğu şu kadar olacaktır. Saygılarımızla”

haber-pozanti.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu