Yaşam

Oyuncu Esra Dermancıoğlu, son günlerde başka bir kadınla görülmesiyle gündem yaratan Kadir Doğulu’yu alaya aldı: İmam nikahlı Kadir Doğulu.

Neslihan Atagül ile 7 yıldır evli olan Kadir Doğulu, kadınlarla kucaklaşarak gittiği eğlence mekanında görüntülendi. Görüntülerin ardından çiftin boşanacağı iddia edilirken, çift ilişkilerinde herhangi bir sorun yaşamadıklarını açıkladı. Doğulu’nun görüntülerinin ardından imam nikahlı kadınla yaşadığı iddia edildi. dergiOyuncu Esra Dermancıoğlu, gündemine bomba gibi düşen tartışmayı yorumladı.

İMAM nikahı İDDİASI

Doğulu’nun üniversitede okuyan ve baş harfi “S” olan bir kadınla imamla evlendiği, eşi Neslihan Atagül’ün bile bu durumdan haberi olduğu iddia edildi. Doğulu, yaptığı açıklamada imam nikahlı tek eşinin Atagül olduğunu söylese de iddia, dergigündeme bomba gibi düştü.

“KADİR DOĞULU BENİMLE İMAM nikahını kıydı”

‘Anlatmayacağım’ programını izleyen Esra Dermancıoğlu, Doğulu’nun imam nikahı kıydığı iddiasını duyunca, “Kadir Doğulu benimle imam nikahı yaptı. Çocuklar böyle bir şey yapamaz. Yazık. Benimle imam olarak evlendi, ODTÜ’de okuyan biriyle değil. Çünkü ben daha bakireyim ve olağanüstü gencim” diye şaka yaptı. O anları Instagram hesabından yayınlayan oyuncu, “Bir dergiye denk geldim. İnsanlar bir sal” notunu ekledi.

alacahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu